رشد رزرو آنلاین خدمات گردشگری در خاورمیانه

استفاده از روش‌های آنلاین برای رزرو خدمات گردشگری و مسافرتی درمنطقه خاورمیانه  و شمال آفریقا درسال 2014 رشد داشته است. این میزان 10 درصد بیشتر از سال 2013 است.
همزمان با رشد 31 درصدی استفاده از فناوری‌های نوین در صنایع مسافرتی منطقه  MENA  - خاورمیانه و شمال افریقا-  نمایشگاه بازار سفر کشورهای عربی ATM، امسال دربرنامه 4 روزه خود بر رشد کاربرد فناوری‌های نو درثبت نام و رزو آنلاین خدمات و کالاهای مسافرتی در منطقه تمرکز می‌کند.

رشد رزرو آنلاین خدمات گردشگری در خاورماینه


به گزارش نشنال امارات و به استناد آمارموسسات جهانی که براساس بررسی 22,686 پاسخ بدست آمده به صورت آنلاین از تمام سکنه منطقه خاورمیانه وشمال افریقا، تهیه شده، درسال 2014بیش از 31 درصد پاسخ دهندگان با روش‌های آنلاین خدمات گردشگری و مسافرتی مورد نیاز خود را رزو کرده اند. این میزان 10 درصد بیشتر از سال 2013 است.
طبق همین بررسی‌ها ازاین پاسخ دهندگان بیش از 25 درصد از تلفن‌های هوشمند خود برای ثبت نام ورزو آنلاین هتل استفاده کرده بودند. استفاده از این تلفن‌های هوشمند برای خدمات مسافرتی درمنطقه نیز 6 درصد بیشتر ازسال گذشته رشد داشته است.
همچنین در تصمیم گیری برای انتخاب مقصد سفر نیز استفاده از روش‌های آنلاین به میزان 11 درصد درمنطقه افزایش یافته است.
"نادج نابلت"مدیر نمایشگاه ATM، یا"بازار سفرعربی " می‌گوید:«درسرتاسر منطقه ما شاهد رشد وسیعی در استفاده ازروش‌ها و فناوری‌های آنلاین برای رزو وثبت نام خدمات مسافرتی از قبیل ایرلاین‌ها ، تورگردان‌ها و هتل‌هاهستیم . این میزان رشد خود سبب توسعه هرچه بیشتر سامانه‌های دیجیتالی و رشد استراتژی‌ها دررسانه های اجتماعی برای کسب اطمینان از دستیابی به روشهای موثر بالقوه و بالفعل کنونی برای مشتریان شده است. »
او یادآور شد که این صنعت درکلیت خود با صنایع و فناوری‌هایی درگیرشده که پیش ازاین هیچ ارتباطی با آن‌ها نداشت. اما اکنون برای رقابت دریک بازار دیجیتالی، جایی که سرعت و دسترسی وسیع برای پاسخگویی به نیازفزاینده مسافران فناوری مدار در دنیای امروز نقش تعیین کننده ای دارد. مخصوصا استفاده از امکانات رزو با موبایل برای رزو جا درهتل‌ها و آژانس‌های تورگردانی و جاذبه های گردشگری و مراکز تفریح و سرگرمی، جایگاه مهمی یافته است.
بازار سفر کشورهای عربی ATM، امسال به مدت 4 روز، از 4 تا 7 ماه مه 2015 در مرکز همایش‌های بین‌المللی دبی برگزار می‌شود.
علاوه بر موضوع رشد فناوری‌های نو در رزو آنلاین ، مسائل دیگری چون بودجه سفر ، سلامت و بهداشت، خرید ، حمل و نقل ،امکانات سفر مجلل، ورزش، فرهنگ و میراث تاریخی و سفرهای ماجراجویانه نیز دراین همایش مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرند.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.